JADE National Meeting Poznań 2017

W weekend 13-14 maja w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie JADE National Meeting. Tym razem organizacje z Krakowa, Poznania i Warszawy spotkały się w mieście pyr i koziołków.

Sobota była dniem pracy nad rozwojem naszych organizacji i współpracy. Po krótkim przedstawieniu każdej z organizacji, Patryk Górniak przeprowadził dla Nas warsztat Relacje Biznesowe. Ćwiczyliśmy podczas niego negocjacje biznesowe i kontakt z klientem. Kolejny warsztat dotyczył Marketingu Online, a przeprowadził go Paweł Skibiński z firmy Blue Owl. Mieliśmy okazje przygotować strategie komunikacji dla znanych marek.

Po pracowitym dniu, pełnym inspiracyjnych rozmów i ćwiczeń udaliśmy się na integrację. Korzystając z pięknej pogody, wieczór spędziliśmy nad Wartą.

W drugim dniu spotkania członkowie PBDA Consulting chcieli pokazać kolegom z YPI Consulting i ConQuest Consulting miasto Poznań. Obowiązkową pozycją było zobaczenie koziołków o godzinie 12:00, a dużo śmiechu zapewniło Nam Muzeum Rogala, gdzie oprócz tajników tworzenia Rogali Świętomarcińskich  poznaliśmy gwarę poznańską.

To był świetny weekend, podczas którego zintegrowaliśmy się i wymieniliśmy doświadczenia. Już odliczamy do kolejnego spotkania, tym razem w Warszawie.